Ziyaretçi Defteri
Videolar
Gündem
 
LinkedIn / Twitter
Fotoğraf Galerisi
Tokat Resimleri
Ziyaretçi Sayısı

191609

     

KİMSE TÜRK MİLLETİNİN GÜCÜNÜ SINAMASINMilli Devlet ve yüce Türk milletine yönelik saldırıların her geçen gün artarak yaşandığı bir dönemdeyiz. Türk Devletini yıkmak ve Türk milletini dağıtmak için yeni yeni projeler ortaya konmakta ve uygulanmaktadır.
Son projede de demokratikleşme, çözüm, akan kanının durması ve kardeşliğin yeniden tesisi ve barış adı altında yapılan ihanetlerdir.
Türk insanının beynine girmiş ağır bir narkoz, hipnoz yapılmış, derin algılama yöntemleri ile doğru ve yanlışın ne olduğu sanki karıştırılmış gibi görülmektedir.
Yüce Türk milleti AKP ve BDP’nin başını çektiği PKK terör örgütünün arka planda durduğu düşmanca icraatlara doğru çekilmektedir. Türkiye lime lime ayrılmaya çalışılmakta psikolojik operasyonlar hızını arttırarak devam ettirmektedir.
Yaşanılan bunca tahribat karşısında kitlelerin uyandırması gereken basın başta olmak üzere, birçok kurum ses çıkarmamakta, yıkım propagandası faaliyetlerine yol vermektedir.
Türk milletinin hayati dönemeçte olduğu zamanımızda, yüce Türk milletinin temel değerleri yoğun saldırılar altındadır. Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının bize emanet ettiği vatanımız dâhil her değerimiz çiğnenmekte, yok edilmeye çalışılmaktadır.
Millet sevgisi olmayan vatan, tarih, Türklük şuuru kalmayanlar ülkemize ömür biçmekte ve sömürgecilere taş çıkartacak şekilde ülkemize zarar vermektedir.
Ancak Yüce Türk milleti bilmektedir ki onun her değerini savunan, onun yüreğinden çıkmış bir Milliyetçi Hareket Partisi vardır.
Katil Abdullah Öcalan İmralı’dan, Kandilden talimatlar yağdırsa, ülkeyi yönetmeye çalışsa da onlara müsaade etmeyeceğiz.
Türk milletinin kutsal emanetlerini, Yüce Türk Devletinin ayaklar altına alınmasına müsaade etmeyeceğiz, yanlışları kabul etmiyoruz. İhanet, rezalet mutlaka son bulacak. Milli direnç ve Türklerin demir yumruğu mutlaka galip gelecektir.

Dr. Reşat DOĞRU
Tokat Milletvekili

     
Seçim Beyannamesi
 
 
Anket