Ziyaretçi Defteri
Videolar
Gündem
 
LinkedIn / Twitter
Fotoğraf Galerisi
Tokat Resimleri
Ziyaretçi Sayısı

191607

     

MHP START VERDİ12 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimler de İlimizden sandıktan 1. parti olarak çıkmayı hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları ile birlikte ilimizde seçim startını verdi.

12 Haziran genel seçimlerine 52 gün kala partililer çalışmalarına son sürat hız verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Reşat Doğru, Cahit Açıkkapı ve Seldah Kara ve partililer ile birlikte ilk olarak meydan bölgesinde bulunan esnafları ziyaret ederek, Milliyetçi Harekat Partisinin seçim vaatlerinin yazılı bulunduğu broşürler dağıttı. Basın mensuplarına kısabir açıklama yapan Tokat Milliyetçi Herakat Partisi Milletvekili adayı Reşat Doğru, girilmemiş ev sıkılmamış el bırakmayacaklarını söyledi.

Doğru, "Yürüyeceğimiz parçalanarak bunları izliyoruz. Ancak vatandaşların bizleri göstermiş olduğu teveccüh ayrı bir konu. Vatandaşlarımız MHP'nin özellikle esnaflar ile söylemlerini çok dikkate almışlar. Bundan dolayı çok sevinçliyiz. Arkadaşlarımızla beraber Tokat'ın her yerinin adım adım gezeceğiz. Bugün ilk çalışma günümüzdür. MHP girilmemiş ev sıkılmamış el bırakmayacaktır. Ve milletimizin hepsinden destek bekliyoruz" dedi. Ülkenin durumunun iyi olmadığını savunan Doğru şöyle konuştu. "Ancak Tokat'ımızın durumu daha kötüdür. Yaklaşık olarak 826 binden 617 binlere düşen nüfus vardır ve bu nüfusu de kaybediyoruz. Bugün esnafın durumundan, alışveriş yapan insanların durumundan açık bir göstergesini hep birlikte yaşıyoruz. Dolayısıyla bu seçimlerde Tokatlı hemşerilerimiz hepsinden bu siyasi partiye karşı bir uyarı vermesini istiyoruz. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak esnafımızın yanındayız, çiftçinin yanındayız, köylünün yanındayız. İnşallah bunların hepsini yüce milletimiz değerlendirecek ve yaklaşık olarak 9 yıldır iktidar vermiş olduğu ve özellikle tek başına her türlü konuyu çözülmesi noktasında vermiş olduğu yetkiyi bu siyasi partiden alacağını ve MHP'yi tak başında iktidara getireceğini umuyoruz" dedi. ( Haber: Fatih YILMAZ 22.04.2011 Yeni Tokat Gazetesi)

     
Seçim Beyannamesi
 
 
Anket