Ziyaretçi Defteri
Videolar
Gündem
 
LinkedIn / Twitter
Fotoğraf Galerisi
Tokat Resimleri
Ziyaretçi Sayısı

191605

     

MHP AVANTAJ SAĞLADIMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanı Murat Polat, milletvekili listelerinin teşkilat listesi olmasından dolayı diğer partilere göre kendilerini avantajlı gördüklerini kaydetti.

Parti binasında milletvekili aday listesi değerlendirmesi yapan Başkan Polat, 17 aday adayının uyumlu bir süreç yaşadığını kaydetti. MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin talimatları ile adayların belirlenmesinde üyeler ve halk anketi ile teşkilat görüşlerinin dikkate alındığının altını çizen Polat, "Tokat'ta teşkilatların ön gördüğü bir sıralama ortaya çıkmıştır. Bu konuda da teşkilatlara genel başkanımız değer verdiğini bir daha göstermiştir. Önümüzdeki süreçte sıralamaya giremeyen arkadaşlarımız 12 Haziran'a kadar çalışacaklarını beyan etmişlerdir. Bu anlamda çalışmaları devam edecek. Tokat'ta ki hedefimiz birinci parti çıkmak" dedi.

Başkan Polat ayrıca, AK Parti ve CHP'ye göre milletvekili listelerinin teşkilat listesi olmasından dolayı kendilerini avantajlı gördüklerini belirterek, Tokat'ta en fazla milletvekilini MHP'nin çıkaracağını canı gönülden inandıklarını söyledi. ( 13.02.2011 Tokat Gazetesi )

     
Seçim Beyannamesi
 
 
Anket