Ziyaretçi Defteri
Videolar
Gündem
 
LinkedIn / Twitter
Fotoğraf Galerisi
Tokat Resimleri
Ziyaretçi Sayısı

191605

     

TÜRK MİLLETİ UYANIYORÜlkemiz son 10 yıldır karanlık bir dehlize süratli bir şekilde sürükleniyor. Ülkemizin düşmanları hem iç de hem de dış da yeni yeni oyunlar sergileyerek ülkemizi bölmek ve parçalamak için büyük gayret sarf ediyorlar. PKK terör örgütü başta olmak üzere hainler ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Ancak bütün bu oyunları bozması gereken, milletimizin çok büyük yetki verdiği AKP ise, tam bir aymazlık içinde olan biteni seyrediyor, hiçbir ciddi önlem almıyor.
Hatta yapılanları da zaman zaman destekliyor. Bu sorunları yaratanlar milletimizin çözüm bulmasına da engeller ortaya koyuyor. Yüce Türk Milleti, “hain odaklarca “çaresiz bırakılmaya, kaderine razı olmaya bırakılıyor.
Milletimizin asil evlatları da yürekleri yanarak olayları takip ediyor. Ancak tarihi şan ve zaferlerle dolu olan milletimizin çocukları olarak uyanık olduğumuzu olayları gördüğümüzü göstermek içinde demokratik zeminde meşru çözümler arayıp, bulmak da bizim görevimizdir diye düşünüyoruz. MHP olarak çalışmalarımızı, basın ve medya kuruluşlarının bazıları, halkımıza, yansımasını istemiyorlar. Medya bazen karartma uyguluyor.
MHP Genel Başkanı ülkemizin her tarafını dolaşıyor, mitingler yapıyor, önemli mesajlar veriyor. Yani bütün olumsuzluklara rağmen, her türlü fedakârlık yaparak çalışmalar yapılıyor.
Son çalışmada 24 Ağustos Cumartesi günü saat 16.00 da Konya’da TÜRKÇE, konulu olarak yapılacaktır. Selçuklu Devletinin başkentliğini yapmış ve Türkçe sevdalısı Karamanoğlu Mehmet Beyin fikirlerinin bulunduğu Konya’da büyük bir miting yapılacaktır.
Milli birliğimize her zamandan çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde yapılan bu miting yüce Türk Milleti ve Türk İslam dünyası için çok önemlidir. Konya’dan yükselecek büyük ses dünyaya çok öneli mesajlar verecektir. Konya’nın çevresindeki vilayetler büyük hazırlıklar içindedir. Ancak yüce Türk milletini bu mitinge hem cismani şekilde, hem de gönül güzelliğiyle katılmasını bekliyoruz.
• Yüce Türk Milleti değerlerine sahip çık.
• Hainlerin tuzaklarını boz.
• Vatanına, Bayrağına, İstiklal marşına, Ankara Başkentine ve de güzel
Türkçene sahip çık.
Ne Mutlu Türküm Diyene!..

Dr. Reşat Doğru
Milliyetçi Hareket Partisi
Tokat Milletvekili

     
Seçim Beyannamesi
 
 
Anket