Ziyaretçi Defteri
Videolar
Gündem
 
LinkedIn / Twitter
Fotoğraf Galerisi
Tokat Resimleri
Ziyaretçi Sayısı

191605

     

TOKAT HALKI MHP’YE SAHİP ÇIKIYORMilliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Dr. Reşat Doğru il ve ilçelerdeki bayramlaşma törenlerine katıldı. Bu yıl ki bayramlaşma törenleri geçmiş yıllardaki bayramlaşma törenlerinden daha coşkuluydu.
Tokat halkıyla bayramlaşan, Dr. Reşat Doğru, yaptığı konuşmalarda her geçen gün Milliyetçi Hareket Partisinin Tokat İlinde emin adımlarla yürüyerek büyüdüğünü ifade etti.
Önümüzdeki yerel seçimlerde Tokat İlinde, başta il merkezi olmak üzere bütün ilçe ve beldelerde çok iddialı olduklarını ve hepsinde kazanacak güce ulaştıklarını ifade etti.
Yaptığı konuşmalarda MHP’li Erbaa, Niksar, Reşadiye, Başçiftlik, Sulusaray, Pazar ilçeleri ve belde belediye başkanlıklarının çok büyük hizmetler yaptıklarını, belediye başkanları ve belediye encümenleri ile gurur duyduklarını ifade ederek başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ifade etti.
Önümüzdeki dönemde de arkadaşlarımızın Tokat Halkının teveccühü ile görevlerine devam edeceklerini gördüğünü anlattı.
Ayrıca Tokat il merkezi, Zile, Turhal, Almus ilçelerinde de halkın MHP’li belediye başkan adayını heyecanla beklediklerini söylediklerini ifade etti.
Halkın problemlerini çözebilecek işini en iyi yapabilecek acılı ve sevinçli günlerinde yanlarında da bilecek adaylarla kamuoyu önüne çıkacaklarını anlattı.
Ayrıca Tokat ilinin devamlı göç verdiğini bunu engellemenin de hükümetin görevinin yanında yerel yöneticilere, belediye başkanlarına görevler düştüğünü söyledi.
Akıllı ve iş bilen bir belediye başkanının yapacağı çok önemli projelerle, yerel kaynaklarla çalışkan Tokat Halkının insan gücüyle bölgesini kalkındırabileceğini tekrar geriye göçü sağlayabileceğini anlattı.
12 yıldan beri tek başına iktidar olan AKP’nin ülkemizi iyi yönetemediğini, kaynaklarının heba edildiğini, en önemlisi de milli birlik ve beraberliğimizin zedelendiği büyük Atatürk ve arkadaşlarının emanet ettiği ülkemizin parçalanmaya ve bölünmeye doğru götürülmekte olduğunu anlattı.
Çiftçinin, emeklinin, esnafın, işçinin ve diğer sosyal katmanların hiçbirisinin sesini duymadığını suni gündemlerle gerçekleri gizlediğini anlattı.

     
Seçim Beyannamesi
 
 
Anket