Ziyaretçi Defteri
Videolar
Gündem
 
LinkedIn / Twitter
Fotoğraf Galerisi
Tokat Resimleri
Ziyaretçi Sayısı

191609

     

REŞADİYE HALKI HUZURSUZMilliyetçi Hareket Partisi Reşadiye’de iftarda buluştu. MHP Tokat Milletvekili Sayın Dr. Reşat Doğru Belediye Başkanlığınca düzenlenen iftar programına katılarak resmi zevat ve halkla buluştu. İftar programına MYK üyesi Zeki Kurt, İl Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol’da katıldı.
İftar öncesi İlçe Başkanı Cemil Görgeç, Belediye Başkanı Rafet Erdemle ilçedeki esnaflar ve halk ziyaret edildi.
MYK üyesi Zeki Kurt, İl Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol, Hasanşeyh’te Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Ömer Sarıkaya’nın organize ettiği iftar programına katılarak Hasanşeyh halkıyla beraber oldular.
Reşadiye halkı hükümetten şikâyetini dile getirdi. Reşadiyeliler iş imkânı olmaması münasebeti ile başka yerlere göç etmek mecburiyetinde kalıyorlar. Reşadiye’nin dışında Türkiye genelinde ve yurt dışında 436 bin hemşerilerinin olduğunu ifade ettiler
AKP iktidarının Tarım Bakanlığının yanlış politikaları neticesinde çiftçiliğin tamamen bittiği, hayvancılığın da çok zor şartlar altında devam ettiği bildirildi. Hâlbuki hükümet gerçek manada hayvan üreticisini desteklese, Reşadiye yaylaları hayvandan geçilmez olur ve Türkiye’yi besler. Ancak Tarım Bakanlığı hayvan üreticisini değil de, ithalatçıyı destekleyince üretime küsülüyor ve insanlar güzel meraları bırakarak bir umutla bir başka şehire göç ediyor.
Ayrıca Reşadiye halkı hükümetin PKK açılımını şiddetle protesto ettiler. Açılımların, ülkeyi kargaşa ortamına götüreceğini, kardeşi kardeşe düşman etmekte olduğunu, milli birlik ve beraberliğimizi bozduğunu ifade ederek AKP hükümetinin bu yanlıştan süratle geri dönmelidir. Türk Milletinin yanında yer almalıdır.

Dr. Reşat DOĞRU
Milliyetçi Hareket Partisi
Tokat Milletvekili

     
Seçim Beyannamesi
 
 
Anket